طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با توجه به حجم انبوه خریدارن اینترنتی امری ضروری است. شما با مراجعه به مطرحشو با کمترین هزینه می توانید صاحب فروشگاه اینترنتی خود شوید. فروشگاهی که دیگر نیاز به کارمند و نگهبان ندارد و شبانه روزی فعالیت می کند. از مهمترین ویژگی های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مطرح شو طراحی ریسپانسیو(واکنشگرا) سایت شما می باشد. ما به تمام نکات دیجیتال مارکتینگ آگاه هستیم و در کنار طراحی سایت به طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی نیز پرداخته ایم.


طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی

امروزه بسیار از کاربران برای استفاده از سایت های اینترنتی از گوشی خود استفاده می کنند، این افراد به دنبال روش های ساده برای بهره مندی از خدمات اینترنت نیز هستند و بنابر این اپلیکیشن بسیاری از سایت های محبوب خود را نیز نصب می کنند. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا، دیوار و شیپور علاوه بر سایت اپلیکیشن های خود را نیز دارند. ما نیز برای شما همه چیز را آسان کرده ایم و هر آنچه نیاز دنیای دیجیتال امروز است را گرد آوری کرده ایم.


زمان طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی

اگر فروشگاه شما از برندینگ مناسبی برخوردار نباشد، ابتدا لازم است تا برای فروشگاه اینترنتی خود یک سایت ایجاد کنید و سپس به سراغ اپلیکیشن موبایلی آن نیز بروید. البته باید بگویم در صورتی که قصد صرفه جویی و کاهش هزینه دارید، می توانید طراحی اپلیکیشن موبایلی را نیز به تنهای انجام دهید. در حالتی که طراحی اپلیکیشن بدون سایت مد نظر شماست، باید برای تبلیغات تلویزیونی آماده شده وتیزرهای مناسبی برای اپلیکیشن خود بسازید. شما نباید نگران ساخت تیزرها باشید ما این کار را نیز برای شما و به سرعت انجام خواهیم داد.
طراحی فروشگاه اینترنتی برای همه
فروشگاه اینترنتی برای همه کسب کارها از تورهای مسافرتی تا فروشندگان لوازم برقی نیاز است. از مهمترین مزایای این نوع از خرید و فروش می توان به کاهش در گیری با مشتریان نیز اشاره کرد. از نام فروشگاه اینترنتی برمی آید، هدف فروش یک محصول، خدمت یا کالا است، اما جالب است بدانید حتی بدون مالکیت کالا هم می شود چنین کسب و کاری داشت. برای مثال می توان به سایت های تخفیف و نیازمندی اشاره کرد. مهم نیست شما برای چه زمینه ای به طراحی سایت نیاز دارید، ما بهترین کیفیت را ارائه می کنیم.

Online shop
چالش های طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی
برای طراحی سایت یا اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی تنها به یک شرکت معتبر طراح سایت مثل مطرحشو و مجوز اعتماد از وزارت صنایع و معادن نیاز دارید. اگر خودان فروشند یا ارائه دهنده خدمات هستید، این دو تنها نیاز شما خواهد بود. در غیر این صورت شما نیازمند بستن قرار داد با چند شرکت مطرح در زمینه سایت فروشگاه اینترنتی که می خواهید، هستید. شرکت مطرحشو با مشاوره در زمینه بازاریابی و معرفی این شرکت ها می تواند به شما کمک کند.
مراحل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مطرح شو
پس از انکه شما و ما هماهنگی های لازم را انجام دادیم، شروع به طراحی سایت یا اپلیکیشن می کنیم. بعد از تولید آنچه خواستید نسخه دمو (آزمایشی) کار را به شما تحویل می دهیم. در صورت رضایت تمام کارهای گرافیکی و برندینگ نهایی انجام و با همکاری شما نسخه اصلی پیاده سازی می شود. پس از آن در صورت لوزم برای اپلیکیشن یا سایت شما ویدیو مارکتینگ و وایرال مارکتینگ انجام داده منتظر نتیجه نهایی می مانیم. با مطرحشو دیگر نگران هاست و دامین نخواهید بود و ما دائما پیگر مسائل فنی سایت شما خواهیم بود.

Online shop
هزینه ساخت اپلیکیشن و سایت فروشگاه اینترنتی
پس از بررسی کارشناسان در زمینه نیاز های شما هر اندازه سطح برندینگ و پیچیدگی سایت شما بیشتر باشد به مراتب هزینه ها نیز بیشتر می شود. این که بخواهید چه نرم افزار های روی پنل مدیریتی شما قرار گیرد و یا چه ویژگی ها و زبانه های روی سایت و اپلیکیشن باشد بر قیمت ها موثر است. در اینجا ما به مشتریان خودمان هاست ایرانی می دهیم تا صفحات سایت آن ها سریعتر لود شود. در اینجا ما نهایت زیبایی را با آمیزه ای از خلاقیت برای مشتریانمان به وجود می آوریم.
انواع طراحی سایت فروشگاهی
ما تمام انواع طراحی سایت فروشگاهی شامل نیازمندی، گردشگری، فروش لوازم خانگی، لباس، اکسسوری ها مختلف و سایت های تخفیفاتی را انجام می دهیم.
طراحی سایت و اپلیکیشن نیازمندی: مطمئنا همه شما با سایت های مثل دیوار و شیپور آشنا هستید. ما با طراحی سایت نیازمندی و ایجاد رابطه برای شما با شرکت های که نیاز به سایت فروشگاهی را دارا هستند، امکان ایجاد بازاری برای فروش املاک، خودر ها نو و دست دوم و هر چیز دیگری که برای یک زندگی عادی لازم باشد را میسر می سازیم.

فروشگاه اینترنتی


طراحی سایت تخفیف: ما برای شما امکان طراحی سایت با ماژول بندی متنوع برای ثبت آگهی تخفیف و ارائه آن ها به صورت یکجا را فراهم کرده ایم، شما با استفاده از این نوع سایت می تواید درآمد هنگفتی بدست آورید و دائما از پشتیبانی ما برخوردار خواهید بود.
طراحی سایت ثبت آگهی: سایت ایستگاه نمونه بارز یک سایت فروشگاهی و کسب در آمد است. شما در matrahsho به آسانی می توانید صاحب چنین سایتی شوید. روزانه بیش از هزار آگهی ثبت کنید و در آمد میلیاردی داشته باشید. این نوع از سایت تنها در کمتر از سه ماه تمام هزینه های خود را بازپرداخت خواهد کرد.
طراحی سایت برای فروش لوازم خانگی: بسیاری از افراد قبل از خرید دوست دارند، تصاویر مارک و برند خود را در اینترنت مشاهده و پس از بررسی با کمترین قیمت خریداری کنند. با طراحی سایت برای فروش لوازم خانگی خدمات خود را به نمایش بگذارید.
طراحی سایت و اپلیکیشن گردشگری: طراحی سایت برای شرکت های گردشگری یکی از اصلی ترین اهداف ما می باشد. با طراحی این نوع از سایت و اپلیکیشن مشتریانتان را از خدمات و تورهای چارتری خود آگاه کنید. جاذبه های گردشگری را با کمترین هزینه ای به تصویر بکشید و مردم را ترغیب به سفر کنید. ما نیز از لحاظ برندینگ و وایرال مارکتینگ همراهیتان خواهیم کرد.
طراحی سایت اکسسوری ها: پوشیدنی ها یکی از بزرگترین نیازهای انسان هستند و جوان دیجیتالی امروز برای انتخاب برند خود به مرجعی نیاز دارد و ما با در نظر گرفتن نیازهای روز برای تمام اکسسوری ها از کفش تا انگشتر طراحی سایت و اپلیکیشن می کنیم. فقد کافی است تا رویایتان را به ما نشان دهید تا واقعی شود.

Online shop

دربارهرضا طاهریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *